Заступника Миколаївської ОДА судитимуть за хабар

Заступника Миколаївської ОДА судитимуть за хабар

Військовою прокуратурою Південного регіону України спрямовано до суду обвинувальний акт стосовно Героя України, першого заступника голови Миколаївської облдержадміністрації, якому повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі на загальну суму 90 тис доларів США.

Про це повідомляють в управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ ГПУ.

Нагадаємо, що посадовець був затриманий під час отримання хабара у м. Миколаєві 3 червня 2016 року.

Офіцерам військової прокуратури вистачило менше передбачених законом двох місяців для того, щоб зібрати необхідні докази вини підозрюваного. Вже 29 червня 2016 року досудове слідство було закінчено, а підозрюваному та його захисникам надано доступ до матеріалів провадження. При цьому, сторона захисту спробувала штучно затягнути процедуру, без якої судовий розгляд обвинувального акту неможливий.

Як наслідок, за клопотанням військової прокуратури Приморський районний суд м. Одеси встановив стороні захисту кінцевий строк ознайомлення з матеріалами провадження до 19 серпня 2016 включно. У цей термін підозрюваний та троє з п’яти його захисників скористались своїм правом у повному обсязі.

Обвинувальний акт направлено для розгляду по суті до Центрального районного суду м. Миколаєва.

Нагадаємо, вчора співробітники місцевої прокуратури спільно з УЗЕ в Одеській області ДЗЕ НП України, СВ Суворовського відділу поліції на одержанні хабара викрили співробітника органу місцевого самоврядування.

Время публикации: 23.08.2016 10:40
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.