Захоплення будівлі поліції в Єревані класифікували як тероризм

Захоплення будівлі поліції в Єревані класифікували як тероризм

Служба нацбезпеки Вірменії назвала озброєних осіб, які захопили будівлю поліції, терористами, закликавши не чинити опір і здатися владі.

Про це передає Sputnik Armenia.

У заяві РНБ наголошується, що станом на 17:00 озброєна група продовжує утримувати кількох співробітників поліції, наполягаючи на виконанні своїх вимог.

"Представники державних органів у рамках переговорів, що проводяться, намагаються вмовити терористів відмовитися від подальших кроків, що загрожують життю і здоров'ю людей, звільнити заручників, скласти зброю і без опору здатися владі", - йдеться у повідомленні Служби нацбезпеки.

Наголошується також, що підрозділи спецпризначення, які знаходяться на місці, продовжують залишатися в стані бойової готовності, проте наказ про штурм або інші активні дії поки що не надходив.

За повідомленням інформагентства "Новости-Армения", заступник начальника поліції Вірменії Унан Погосян розповів журналістам, що поліція ще сподівається вирішити проблему шляхом переговорів.

"Єдина їх вимога - звільнення Жирайра Сефіляна, інших вимог у них немає", - додав він.

При цьому Погосян заявив, що поліція не має наміру виконувати вимоги загарбників: "Його (Жирайра Сефіляна) не привезли (до будівлі поліції), і подібних намірів у нас немає".

Відповідаючи на питання про те, чи буде виконано цю вимогу, він відповів: "Звичайно, ні".

Нагадаємо, що у Вірменії скоєно напад на полк поліції, взяті заручники.

Время публикации: 17.07.2016 20:18
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.