За час АТО звільнено 3080 заручників на Донбасі, – СБУ

За час АТО звільнено 3080 заручників на Донбасі, – СБУ

За час проведення антитерористичної операції на Донбасі звільнено і виявлено 3080 заручників, з яких 1530 військових і правоохоронців. Про це повідомили у Службі безпеки України у відповіді на запит УНН.

У СБУ поінформували, що за даними Об’єднаного центру з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників та встановлення місцезнаходження безвісти зниклих в районі проведення АТО, знайдено, звільнено 3080 осіб, з яких 1530 військовослужбовців та працівників правоохоронних органів.

Водночас, станом на 19 серпня, у незаконних збройних формувань перебуває 107 заручників. При цьому 9 українців незаконно утримуються на території Росії.

У відомстві також зазначили, що вживаються всі заходи для забезпечення постійного та дієвого процесу зі звільнення незаконно позбавлених волі та заручників, а також пошуку безвісти зниклих в районі проведення АТО.

Нагадаємо, перший заступник голови Верховної Ради, учасниця мінських переговорів Ірина Геращенко повідомила, що українська сторона знає точне перебування 45 заручників зі 107 на окупованих територіях. Вона також зазначала, що 19 серпня заступник голови Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв передасть списки 45 заручників на Донбасі радникам канцлера ФРН Ангели Меркель і президента Франції Франсуа Олланда у Берліні.

Також повідомлялося, що ватажок “ЛНР” Ігор Плотницький запропонував Києву відпустити всіх затриманих, які перебувають на території України, пообіцявши наступного дня після цього відпустити заручників, які перебувають на підконтрольній “ЛНР” території.

Время публикации: 21.08.2016 15:15
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.