Як розкрутити сайт в Гугл: способи просування

Як розкрутити сайт в Гугл: способи просування

Лідерські позиції в пошуковій видачі — один з головних чинників успішного розвитку і процвітання онлайн-бізнесу. Щороку з'являються нові тренди в оптимізації веб-ресурсів, їх налаштування під взаємодію з системами. Якщо хочете невпинно розвиватися на віртуальному ринку, найкращий і найефективніший інструмент — просування сайту в Google. Конкретно мова йде про SEO просування сайту в інтернеті, про інструменти якого більш докладніше можете дізнатися за посиланням https://seo-creative.com/blog/seo-prosuvannia-yak-rozkrutyty-sayt/.

Повертаючись до теми, слід зазначити, що популярна пошукова система Гугл і основний канал трафіку для російсько- та англомовних сайтів дозволяє охопити 95% цільової аудиторії в глобальній мережі. Але процес просування — трудомісткий і багатоетапний. Видимість веб-ресурсу залежить від різних факторів. І щоб застосувати такий тактичний прийом, як розкрутка сайту в «Гугл», необхідно не тільки знати основні етапи просування, способи досягнення лідерських позицій, а й запастися терпінням.

Способи просування сайту в Google

Як домогтися успіху в збільшенні трафіку і зростання продажів? Є кілька дієвих інструментів, які допоможуть залучити потенційну аудиторію до вашого ресурсу, товарам і послугам. Основні способи розкрутки сайту в системі Google:

  • Пошуковий маркетинг (SEO). Багатоетапний процес, який включає комплекс робіт по виправленню технічних помилок, наповненню сторінок контентом, зовнішню оптимізацію і т.д.
  • Просування в соціальних мережах (SMM, SMO). На спеціальних майданчиках сконцентрована велика кількість користувачів. Розміщуючи корисний контент, використовуючи рекламні інструменти і підтримуючи зв'язок з клієнтами, ви нарощуєте авторитетність свого ресурсу і залучаєте нових покупців.
  • Директ або прямий маркетинг (розсилка SMS або Email). Цей маркетинговий прийом дозволяє тримати зв'язок з клієнтами, інформувати про знижки та унікальні пропозиції, нові надходження товарів.
  • Відео-маркетинг. Спосіб збільшує охоплення цільової аудиторії. Він складається з початкової оптимізації та подальшого просування відеороликів. Послуга включає роботи з технічними параметрами і візуальною частиною.
  • Контекстна реклама. Майже кожне звернення користувачів до пошукової системи супроводжується видачею рекламних оголошень з відповіддю на поставлене запитання. Цей маркетинговий інструмент починає працювати в момент запуску і дозволяє потрапити точно в ціль аудиторії.

З розвитком технологій з'являються нові тренди в сфері SEO. Головне правило — використання «білих» методів просування, щоб виключити ймовірність потрапляння під фільтри. Розкрутка сайтів в Google здійснюється на основі факторів ранжування пошукової системи, які регулярно оновлюються і поповнюються новими вимогами. І щоб вивести веб-ресурс в ТОП, необхідно врахувати все.

Время публикации: 31.07.2020 10:01
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.