Як підібрати оптимальний комплекс вітамінів та мінералів?

Запорука міцного здоров’я та активного довголіття — це не тільки збалансоване харчування і фізична активність. Важливу роль у функціонуванні організму відіграють вітаміни та мінерали. Однак дієтичні добавки будуть по-справжньому ефективними й корисними тільки за умови правильного підбору.

Як підібрати оптимальний комплекс вітамінів та мінералів?

Чим корисні для організму вітамінно-мінеральні комплекси?

Нутрицевтики — це комплекси біологічно-активних речовин, які вирізняються високою біодоступністю та участю в численних обмінних процесах. Їхнє регулярне використання дає змогу компенсувати дефіцит вітамінів і мінералів та суттєво поліпшити самопочуття і стан організму в цілому.

Спеціалізовані дієтичні добавки є одним із дієвих інструментів превентивної та антиейджинг-медицини. З їхньою допомогою ви можете:

  • підвищити розумову та фізичну активність, витривалість;

  • поліпшити пам’ять, особливо в умовах надмірного навантаження;

  • посилити імунітет;

  • зменшити прояви хронічних захворювань тощо.

Нутрицевтики часто використовують як додаткові компоненти у схемах лікування різних патологічних станів у дітей і дорослих. Завдяки високій якості інгредієнтів, інноваційним технологіям виробництва та науково обґрунтованому складу і дозуванню такі комплекси мають бездоганну репутацію серед пацієнтів і лікарів. 

Вітаміни та мінерали: правила вибору

Підбираючи вітаміни та мінерали, звертайте увагу на такі їхні характеристики:

  • Склад. Нутрицевтики можуть містити як один основний біологічно активний компонент, так і збалансований комплекс з кількох речовин.

  • Дієтичні особливості. Виробники випускають спеціалізовані дієтичні добавки для вагітних і жінок у період лактації, веганів, вегетаріанців. Також в асортименті представлено комплекси, які не містять лактози, сої, глютену або ГМО.

  • Форма випуску. Залежно від віку та особистих уподобань ви можете замовити класичні або жувальні таблетки, капсули, саше та порошки.

Де замовити вітамінно-мінеральні комплекси?

Якісні та безпечні дієтичні добавки пропонує офіційний дистриб'ютор ANTI AGING. В інтернет-магазині компанії ви можете замовити оригінальні вітамінно-мінеральні комплекси провідних світових виробників за ціною постачальника.

Спеціалісти ANTI AGING піклуються про кожного клієнта та допомагають підбирати нутрицевтики з урахуванням індивідуальних особливостей організму.  Вся продукція має сертифікати якості та функціональності міжнародного зразка і супроводжується рекомендаціями незалежних експертів галузі, практикуючих лікарів і пацієнтів. Переконайтеся у беззаперечних перевагах вітамінів і мінералів, оформивши замовлення на сайті ANTI AGING!

Время публикации: 25.04.2023 21:54
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.