Ворог розпочав агресію, не врахувавши патріотизм українців, - Полторак

Ворог розпочав агресію, не врахувавши патріотизм українців, - Полторак

Два з половиною роки тому ворог розпочав агресію проти України, прорахувавши слабку економіку, розкомплектованість армії, непідготовлений особовий склад, відсутність запасів та забезпечення. Не зміг він лише прорахувати патріотизм українців, силу духу, волю та прагнення до незалежності. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак у привітанні до 25-ої річниці незалежності України, передає УНН.

"Два з половиною роки тому ворог розпочав агресію проти нашої країни, він прорахував все: слабку економіку, розкомплектованість армії, непідготовлений особовий склад, відсутність запасів та забезпечення. Не зміг він лише прорахувати патріотизм українців, силу духу, волю та прагнення до незалежності. Добровольці, волонтери, вся Україна піднялася на захист своєї територіальної цілісності. Тисячі українців віддали життя заради свободи", - зазначив С.Полторак.

З його слів, армія за короткий термін стала іншою: "вона набула бойових спроможностей, були сформовані нові органи військового управління, створено Сили Спеціальних операцій, відновлюються Військово-морські сили, набирають потужностей Повітряні сили, проведено стратегічне оборонне планування".

"Міністерство оборони приступило до активної фази реформування, що відповідає стандартам та принципам НАТО, починаючи від підготовки військ, закінчуючи забезпеченням. Наразі професіоналізація армії знаходиться на високому рівні. Лише в цьому році більше 45 тисяч українців вступили на контрактні службу", - додав голова Міноборони.

"Я пишаюся такою армією, бо вона здатна захистити Україну! Для мене честь бути міністром оборони у такого війська!
Шановні військовослужбовці Збройних сил України! Сьогодні ви захищаєте нашу землю від ворога. Майбутнє нашої країни у ваших мужніх руках. Хочу потиснути руку кожному з вас, подякувати тим, хто взяв до рук зброю, аби захистити найцінніше – майбутнє наших дітей. Дякую вам за доблесну службу! Витримки вам та наснаги! З Днем Незалежності! Слава Україні!" - зазначив С.Полторак.

Время публикации: 24.08.2016 11:12
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.