Вітаміни та мінерали - це вкрай важливий будівельний матеріал для вашого організму

Мінерали та вітаміни необхідні людині для підтримки здоров'я та нормального функціонування організму. Вони допомагають регулювати метаболізм, підтримувати імунну систему, зміцнювати кістки, покращувати зір та шкіру, а також забезпечувати енергією для м'язів та мозку. В Україні замовити комплекс мінералів та вітамінів можна в інтернет-магазині MonsterLab, де представлена продукція різних торгових марок на будь-який смак, у різних формах та дозуванні.

Puritan's Pride Ultra Woman 180 таб.

Які речовини відносяться до мінералів та вітамінів?

Мінерали та вітаміни входять до групи мікронутрієнтів та є додатковими поживними речовинами. Вони необхідні у невеликих кількостях, але відіграють важливу роль у підтримці здоров'я та нормального функціонування організму людини.

Мінерали

Це незамінні хімічні елементи, які організм людини не може синтезувати самостійно та отримує лише з їжею. Для регуляції метаболізму, зміцнення кісток, участі у процесах кровотворення, підтримки імунної системи та інших функцій організму рекомендується вживати мінерали у добавках та мінеральні комплекси. До їхньої групи, наприклад, відносять кальцій, залізо, цинк, магній, калій та натрій.

Вітаміни

Є групою органічних сполук, які також не синтезуються організмом і тому повинні надходити в організм людини з прийомом їжі. Вітаміни беруть участь у багатьох процесах організму, таких як:

  • зростання та розвиток;

  • обмін речовин;

  • імунний захист та ін.

До вітамінної групи відносять вітаміни С, D, Е, К, групу В-вітамінів та інші. Для підтримки достатнього рівня енергії та життєздатності людському організму конче потрібні мінерали та вітаміни.

Як визначити в організмі нестачу вітамінів та мінералів?

Існують різні способи — лабораторні, діагностичні та інші методи дослідження, що дозволяють точно визначити вміст мінералів та вітамінів у людському організмі.

Загальний аналіз крові

Цей лабораторний метод може показати рівень основних вітамінів та мінералів, таких як залізо, кальцій, вітамін D, вітамін B12 та ін.

Аналіз сечі

Цей метод дослідження використовується для оцінки рівня вмісту в організмі мінералів, таких як кальцій, магній та цинк.

Симптоматична оцінка

Якщо людина страждає від втоми, слабкості, втрати ваги, наявності проблем зі шкірою та волоссям, порушень репродуктивних функцій, частих інфекцій та інших неприємних симптомів, можна припустити у нього нестачу вітамінів та мінералів.

Лікарська діагностика

Кваліфікований фахівець здатний провести додаткові тести, щоб достовірно визначити всі можливі причини та виявити нестачу конкретних вітамінів та мінералів, а також запропонувати рекомендації для відновлення їхнього балансу в організмі.

Biotech USA One-A-Day 100 tab

Надлишок мінералів та вітамінів в організмі, наслідки

Надлишок мінералів і вітамінів в організмі також можливий і може призвести до різних негативних наслідків:

  • токсичні ефекти;

  • проблеми із травленням;

  • порушення обміну речовин;

  • розлади нервової системи та інші неприємності.

Тому дуже важливо стежити за балансом вітамінів і мінералів, що споживаються, підтримувати його в нормі і не перевищувати рекомендованих доз.

Фахівці компанії MonsterLab нададуть вам допомогу та допоможуть підібрати необхідний комплекс вітамінів та мінералів. Купити у Києві або іншому місті України добавки з мінералами та вітамінами ви можете на сайті інтернет-магазину MonsterLab.

Время публикации: 03.05.2023 21:56
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.