Вищий спецсуд призначив розгляд касації на вирок у справі Гонгадзе

Вищий спецсуд з розгляду цивільних і кримінальних справ призначив на 12 жовтня розгляд кримінальної справи за касаційними скаргами на вирок Печерського суду щодо замовників вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Про це повідомив у Facebook нардеп Віталій Купрій.

"Сьогодні отримав повістку з ВССУ з викликом мене у якості представника потерпілого журналіста Олексія Подольського по справі вбивства його колеги Георгія Гонгадзе. Розгляд справи призначено на 12 жовтня 2016 року за адресою м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 4а", - написав Купрій.

За його словами, "ця справа дійсно є лакмусовим папірцем українського правосуддя, який до сьогоднішнього дня не міняв свій колір на колір справедливості".

"Нагадаю, що і Печерський районний суд першої інстанції, і Апеляційний суд м. Київ не спромоглись встановити істину в цій справі. Злочинці-замовники брутального вбивства Георгія Гонгадзе знаходяться на волі і насолоджуються владними повноваженнями", - вважає нардеп.

Він стверджує, що "незважаючи на беззаперечні факти, які вимагали дослідження під час досудового і судового слідства, не були допитані навіть як свідки ні Кучма, ні Литвин, ні Шокін, який фальшував матеріали слідства".

Нагадаємо, 29 січня 2013 року Печерський райсуд Києва засудив Пукача до довічного тюремного ув'язнення.

6 січня 2014 року Апеляційний суд Києва залишив без змін рішення про довічне ув'язнення Олексія Пукача, обвинуваченого у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

У червні 2016 року засудженого на довічне ув'язнення за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе екс-генерала МВС Олексія Пукача етапували з ізолятора СБУ в Києві в Чортківський слідчий ізолятор №26.

Время публикации: 31.08.2016 15:08
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.