В Єревані у захопленій будівлі поліції взяли в заручники лікарів

В Єревані у захопленій будівлі поліції взяли в заручники лікарів

Члени озброєної групи, які захопили територію полку патрульно-постової служби поліції в Єревані, взяли в заручники лікарів, що прибули на допомогу пораненим у стрілянині.

Про це заявив начальник управління з інформації і зв’язків з громадськістю поліції Вірменії Ашот Агаронян, передає "Європейська правда".

В заручники взяли, зокрема, двох лікарів, фельдшера та медсестру.

"Цієї ночі повідомлялося, що на території захопленого полку ППС є ще 2 поранених. Правоохоронці закликали надати їм допомогу, однак отримали відмову. Із закликом перевезення поранених в медустанови виступили і родичі. Правоохоронці забезпечили всі необхідні умови.

Пізніше члени озброєної групи, що захопила територію полку ППС, зажадали надати їм медичну допомогу, сказавши, що становище поранених важке, а після прибуття бригади медиків взяли їх в заручники. Правоохоронці вживають заходи зі звільнення заручників шляхом переговорів", - розповів Ашот Агаронян.

Водночас міністерство охорони здоров'я Вірменії виступило із заявою, в якій підкреслило, що все медичне співтовариство Вірменії вимагає негайного звільнення медиків, яких, за повідомленням поліції, члени озброєної групи "Сасна црер" взяли в заручники.

Нагадаємо, у Єревані пізно ввечері у понеділок відбулася хода на підтримку членів озброєної групи “Сасна црер”, яка 17 липня захопила територію полку патрульно-постової служби поліції Вірменії в столичному районі Еребуні.

Время публикации: 27.07.2016 14:10
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.