Уряд України підготував звернення проти РФ до Суду ООН з морського права

Уряд України підготував звернення проти РФ до Суду ООН з морського права

Уряд України підготував звернення до Міжнародного трибуналу ООН з морського права щодо порушення Російською Федерацією відповідної конвенції ООН.

Про це повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін, відкриваючи загальну нараду послів в Києві, передає "Європейська правда".

"Ближчими днями ми передамо для подальшого розгляду наш кейс (позов) щодо порушення Росією її зобов’язань в рамках Міжнародної конвенції з морського права", - заявив він. РФ є стороною цієї конвенції.

Міністр не уточнив, чого саме стосуватиметься даний позов. Водночас відомо, що згаданий Суд, через іншого, розглядає суперечки щодо стосуються геологорозвідувальних робіт та видобування корисних копалин в міжнародному районі морського дна.

Відомо, що РФ після анексії Криму проводить активну розвідку покладів нафти та газу на українському шельфі.

Клімкін також повідомив про інші міжнародні юридичні ініціативи Києва: "Ми передамо всі докази того, що Росія порушила зобов'язання щодо фінансування тероризму", - заявив він.

Також Клімкін повідомив про намір довести порушення Росією Міжнародної конвенції щодо расової дискримінації.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Павло Клімкін впевнений, що Україна впродовж кількох місяців отримає безвізовий режим з Євросоюзом.

Время публикации: 22.08.2016 10:16
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.