"Укрзалізниця" і "Антонов" уклали угоди зі світовим лідером з виготовлення дизельних двигунів

"Укрзалізниця" і "Антонов" уклали угоди зі світовим лідером з виготовлення дизельних двигунів

Публічне акціонерне товариство "Укрзалізниця" та державне підприємство Антонов" підписали Меморандуми з компанією General Electric.

Як заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, підписання документів є важливим кроком для України, пише gazeta.ua.

"Це рішення не є випадковим. Ми довго зважували позиції всіх гравців на світовому ринку. Ми розуміємо, що General Electric – це компанія номер один у світі з виробництва дизельних локомотивів і ми дуже раді, що минулого тижня було підписано договір про надання Україні тестового локомотива", - сказав він.

"Сьогодні спільно з Укрзалізницею ми підписуємо документ, який створює правові підвалини для подальшої співпраці стратегічного характеру з виробництва локомотивів", - наголосив Володимир Омелян.

"Ми одна з небагатьох держав, яка виробляє свої літаки. Співпраця з General Electric у сфері постачання двигунів може вивести наші літаки на абсолютно інший рівень якості. Це дасть змогу зайняти ту нішу в світовому ринку, яку ми заслуговуємо", - підкреслив він.

"Я сподіваюсь, що після підписання сьогоднішнього документа ми почнемо практичну реалізацію цих проектів. Світ вимагає літаки Антонова, але з якісними, європейськими двигунами та авіонікою", - наголосив міністр.

Він також зауважив, що це не лише співпраця зі світовим лідером, а й з українським виробником.

"Укрзалізниця" проводить серію зустрічей, як з Крюковським вагонобудівним заводом, так і з усіма іншими потенційними виробниками в Україні. Ми хочемо бачити на ринку вільну конкуренцію, невисокі ціни та якісний продукт для клієнтів "Укрзалізниці", - підкреслив Омелян.

"У випадку ДП "Антонов" залучення технологій Geneгal Electric – це черговий крок вперед для компанії. Сподіваюся, що ми отримаємо фантастичний світовий продукт, котрий зможе гідно конкурувати і посісти свою нішу, як у вантажних, так і у пасажирських перевезеннях", - резюмував міністр.

Підписаний між GE і "Укрзалізницею" меморандум спрямований на розширення співпраці в області розвитку і модернізації парку дизельних локомотивів "Укрзалізниці" на базі передових технологій GE. Меморандум охоплює широкий спектр застосування технологій GE для забезпечення зростаючих потреб країни в сучасній транспортній інфраструктурі і враховує багаторічний досвід реалізації аналогічних проектів GE по всьому світу. Сторони домовилися про аналіз можливостей модернізації і подальшого обслуговування дизельних локомотивів "Укрзалізниці" з метою з збільшення терміну служби, підвищення ефективності та екологічності парку компанії.

У свою чергу меморандум GE і ДП "Антонов" спрямований на початок співпраці двох компаній і застосування передових технологічних рішень GE в розвитку авіації України. Реалізація положень меморандуму буде сприяти подальшому розширенню і модернізації парку повітряних суден ДП "АНТОНОВ". Меморандум передбачає можливість поставки двигунів, авіаційних систем і послуг GE для деяких літаків ДП ​​"Антонов".

Время публикации: 21.07.2016 17:06
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.