Український фрегат провів спільні тренування з кораблями країн НАТО

Український фрегат провів спільні тренування з кораблями країн НАТО

Фрегат Військово-морських сил Збройних сил України “Гетьман Сагайдачний” з вертольотом Ка-27пч на борту у період з 18 по 22 липня провів спільні тренування типу PASSEX з кораблями-учасниками багатонаціонального навчання “Морський щит-2016”, передає прес-служба Міноборони.

Мета заходів, які проходили у західній частині Чорного моря, як повідомляється, полягала у відпрацюванні взаємодії у складі багатонаціональних тактичних з’єднань відповідно до стандартів НАТО, підвищенні рівня взаємосумісності, а також у підготовці корабля до проведення самооцінки 2-го рівня в рамках Концепції оперативних можливостей НАТО.

"Український фрегат разом з кораблями флотів Болгарії, Канади, Польщі, Румунії та Туреччини провів навчання з тактичного маневрування, супроводження важливого вантажу, протиповітряної та протикатерної оборони, відпрацював дії з перехоплення підозрілих суден та їх догляду, а також протичовнові дії", - йдеться у повідомленні.

На думку заступника командувача ВМС ЗС України з бойової підготовки, капітана 1-го рангу Олексія Неїжпапи, участь “Гетьмана Сагайдачного” в цих тренуваннях була дуже корисною для корабля і українських ВМС в цілому.

"По-перше, ми підтвердили спроможність фрегату щодо пошуку та стеження за підводними човнами. По-друге, корабельному складу потрібно постійно відпрацьовувати протичовнову підготовку екіпажів. З огляду на відсутність на даний момент у складі ВМС ЗС України підводних човнів, значення цього тренування важко переоцінити", - зазначив заступник командувача українських ВМС.

Сьогодні, 23 липня, фрегат Військово-морських сил Збройних сил України “Гетьман Сагайдачний” з вертольотом Ка-27пч на борту повернувся до місця постійного базування.

Время публикации: 23.07.2016 18:44
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.