Українські посли записали відео-привітання до 25-ого Дня Незалежності

Українські посли записали відео-привітання до 25-ого Дня Незалежності

Посли України за кордоном привітали українців з Днем прапора та Днем незалежності.

Відео-привітання дипломатів розмістило МЗС України на своїй сторінці у Facebook.

"Я хотів би побажати Україні в день 25-ї річниці незалежності перемоги, тому що у нас в історії було багато героїчних подій, але було замало перемог… У першу чергу, перемога над російською агресією", - сказав у відео-привітанні посол України в Латвії Євген Перебийніс.

"Хочу побажати нам всім, щоб ми були впевнені в собі, щоб ми були гордими, того що ми зробили, горді того, щоб бути повноцінною шанованою великою європейською нацією. І ми такими будемо", - наголосив посол України в Польщі Андрій Дещиця.

"Хочу побажати всім перш за все козацького здоров'я, витривалості, наснаги, тому що це те, що нам сьогодні дуже-дуже потрібно. Потрібно набратися терпіння, накопичити побільше енергії, і ми обов'язково переможемо", - привітав постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

"Це чудова подія, і за ці 25 років ми розвинулися, але зараз ми маємо захистити. Я думаю, ми маємо сили і змогу це зробити", - сказав посол України в Хорватії Олександр Левченко.

Нагадаємо, сьогодні Європейський Союз привітав Україну з Днем Незалежності і додав, що як і раніше підтримує територіальну цілісність і суверенітет України.

Время публикации: 24.08.2016 19:47
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.