Україна співпрацює з Гаагою у справі відповідальності РФ за анексію Криму, - Луценко

Україна співпрацює з Гаагою у справі відповідальності РФ за анексію Криму, - Луценко

Генпрокурор України Юрій Луценко заявляє, що українські правоохоронці співпрацюють з офісом прокурора Міжнародного кримінального суду в Гаазі в питанні притягнення до відповідальності влади Російської Федерації і керівництва Збройних сил РФ за розв'язування конфлікту на Донбасі і окупацію АР Крим.

Про це він заявив на засіданні комітету парламенту з питань національної безпеки і оборони.

У цьому ключі генпрокурор прокоментував заяву радника президента РФ Сергія Глазьєва щодо оприлюдненого Генпрокуратурою України запису телефонної розмови про підготовку проведення незаконного референдуму в Криму і масових заворушень в Донецьку, Одесі та Харкові.

"Коли пан Глазьєв в своєму листі, не погоджуючись з підозрою (Генпрокуратури України в скоєнні ряду злочинів – ред.), натякає на якусь міфічну Гаагу з приводу так званого держперевороту в Україні, можу сказати одне: "дідусь Фрейд працює". Гаага згадувалася в цьому листі. У тих, хто розв'язав війну проти України, хто вбивав наших військовослужбовців і громадян, вибір тільки один: або Київ, або Гаага. Третього шляху немає", - заявив Луценко.

Время публикации: 02.09.2016 16:15
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.