Україна є пріоритетним партнером для Євросоюзу, - представництво ЄС

Україна є пріоритетним партнером для Євросоюзу, - представництво ЄС

Сьогодні Європейський Союз привітав Україну з Днем Незалежності і додав, що як і раніше підтримує територіальну цілісність і суверенітет України. Також ЄС зазначив, що продовжує свою тверду політику невизнання незаконної анексії Криму Російською Федерацією, передає прес-служба Представництва ЄС в Україні.

"ЄС вітає Україну з її Днем незалежності і визнає значний прогрес, який Україна зробила як демократична і незалежна держава впродовж останніх 25 років. ЄС продовжує надавати підтримку процесу реформ, який проходить в Україні. Наше співробітництво, засноване на спільних цінностях, привело до ще більш тісного партнерства в рамках Угоди про асоціацію, в тому числі поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі, що пропонує політичне партнерство і нові економічні можливості для обох сторін", - йдеться у привітанні.

У Представництві додають, що Україна "як і раніше є пріоритетним партнером для Європейського Союзу".

"ЄС продовжуватиме підтримувати зусилля України в забезпеченні стабільного, процвітаючого і демократичного майбутнього для всіх її громадян. ЄС як і раніше непохитний у своїй підтримці територіальної цілісності і суверенітету України і продовжує свою тверду політику невизнання незаконної анексії Криму Російською Федерацією", - запевнили у ЄС.

Время публикации: 24.08.2016 16:36
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.