У Японії чоловік убив 19 людей в інтернаті для людей з обмеженими можливостями

У Японії чоловік убив 19 людей в інтернаті для людей з обмеженими можливостями

В Японії у ніч на вівторок, 26 липня, озброєний ножем чоловік вчинив напад на заклад для людей з особливими потребами. В результаті нападу загинули 19 осіб - дев'ять чоловіків та 10 жінок у віці від 18 до 70 років. Ще 25 людей отримали різноманітні поранення. 20 постраждалих - у важкому стані.

Заклад розташовується в місті Сагаміхара, що приблизно в 40 кілометрах від Токіо. Загалом у будинку для інвалідів разом з персоналом може перебувати до 160 осіб.

Невдовзі після скоєння злочину нападник під'їхав на своєму автомобілі до найближчого відділку поліції й здався правоохоронцям. При собі він мав сумку з закривавленими ножами. За словами представників поліції, мотив вчиненого 26-річним японцем злочину поки невідомий, однак як стверджує видання Asahi Shimbun, вже на першому ж допиті нападник зізнався, що хотів би, аби всі інваліди зникли. Сам він працював донедавна у цьому ж закладі. А тому деякі ЗМІ припускають, що можливим мотивом була злість через втрату роботи.

Японія вважається країною з відносно низьким рівнем злочинності. В країні діють досить жорсткі обмеження на володіння вогнепальною зброєю. Останній випадок масового вбивства з використанням ножа в якості зброї був зафіксований у 2008 році - в Токіо злочинець в'їхав на вантажівці в натовп людей в одному з торговельних кварталів міста, а потім кинувся на них з ножем. У результаті нападу загинули семеро людей. Раніше, 2001 року жертвами нападника з ножем стали восьмеро школярів у місті Ікеда.

Время публикации: 26.07.2016 9:09
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.