У Вінниці розпочався форум української молоді з діаспори

У Вінниці розпочався форум української молоді з діаспори

Майже 100 учасників із 25 країн світу з’їхалися сьогодні до Вінниці на міжнародний форум, який вже шостий рік поспіль організовує в Україні Світовий Конгрес Української молоді. У Центральній Україні подібне зібрання відбувається вперше. Його представники сподіваються, що завдяки форуму тисячі молодих українців дізнаються про життя та діяльність української молоді в діаспорі, їхню культуру та традиції, про участь у спеціальних програмах підтримки, оскільки на сучасному етапі становлення української держави важливо ефективно використати капітал знань та можливості діаспори.

«Діаспора – це головний лобіст України у світі, – каже голова Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій Мирослав Гочак. – Зараз у різних країнах засновуються торгово-промислові палати або бізнес-клуби. Завдяки підприємцям українського походження, їхнім друзям і рідним намагаємося залучати інвестиції в національну економіку. Паралельно працюємо з інформаційною політикою. Але прагнемо навчити й українців протистояти інформаційним атакам вчасно та якісно. Для цього прагнемо налагодити зв’язки між українцями в Україні та за кордоном. Протягом тижня будемо знайомитися з громадськими організаціями та владою. Загалом форум має стати платформою для співпраці, нових можливостей і проектів».

В офіційному відкритті форуму взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, керівництво міста та області, представники громадськості, депутати Верховної Ради та місцевих рад, вінницька інтелігенція.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Время публикации: 22.08.2016 22:03
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.