У вбивстві дочок піаніста Холоденко звинувачують його дружину. Жінці загрожує смертна кара

У вбивстві дочок піаніста Холоденко звинувачують його дружину. Жінці загрожує смертна кара

У середу, 23 березня, в суді техаського міста Форс-Верт відбулося коротке засідання, на якому 31-річна Соф'я Циганкова відмовилася визнавати себе винною в убивстві своїх малолітніх доньок Нікі й Мікели.

Обвинувачення у вбивстві власних дітей дружині відомого українського піаніста Вадима Холоденка висунули напередодні.

Якщо вона визнає свою провину, їй загрожує смертна кара, яка в Техасі застосовується набагато ширше, аніж у більшості інших штатів.

18 березня дві дочки українського піаніста Вадима Холоденка були знайдені мертвими у власному будинку, коли батько, який не жив з сім’єю, заїхав забрати старшу дочку до школи.

Як йдеться в рапорті поліції, при цьому колишня дружина Холоденка стояла на кухні на колінах. На ній була закривавлена нічна сорочка, на зап'ястку було видно поріз, а на грудях – колоту рану.

Холоденко подзвонив до поліції заявивши, що його дружина з'їжджає з глузду.

Після прибуття поліцейські побачили, що вона все ще стоїть на колінах, «розгойдується взад-вперед і видає якісь звуки». Поблизу валялися два великі ножі – один зі слідами крові.

Місцевий судмедексперт констатував у дівчат ознаки насильницької смерті. Судячи з інформації у поліційному рапорті, їх, вочевидь, задушили подушками.

Вадим Холоденко і Соф'я Циганкова одружилися у квітні 2010 року. У листопаді 2015 року Вадим, переможець конкурсу ім. Вана Кліберна 2013 року, подав на розлучення.

Время публикации: 27.03.2016 23:23
По материалам: infokava.com
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.