У Туреччині заблокували WikiLeaks

У Туреччині заблокували WikiLeaks

20 липня влада Туреччини заблокувала доступ до ресурсу Wikileaks. Це сталося після публікації електронного листування членів владної партії.

На цьому джерелі були опубліковані майже 300 тисяч електронних листів членів Партії справедливості і розвитку з 2010 року.

При спробі зайти на сайт з Туреччини на екрані з'являється повідомлення, згідно з яким доступ до сторінки обмежений за рішенням телекомунікаційного відомства.

На сайті WikiLeaks опубліковані листи членів правлячої партії Туреччини, відправлені з офіційного домену партії. Напередодні публікації повідомлялося про хакерські атаки на WikiLeaks.

За інформацією організації, це тільки перша частина витоку.

Автори Wikileaks заявили, що вирішили викласти переписку після жорсткої реакції президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана на спробу військового перевороту в країні. Вони підкреслили, що джерело витоку не пов’язане із заколотниками.

Нагадаємо, що американська сторона отримала від Туреччини матеріали на Фетхуллаха Гюлена, втім на нинішньому етапі не бачить підстав для екстрадиції проповідника, як того вимагає Анкара.

Время публикации: 20.07.2016 16:22
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.