У Рівному відкрили філію «Інституту серця»

Вона стала першою в західному регіоні та третьою в Україні. Відтепер ця філія працює на базі Рівненського обласного клінічно-лікувального діагностичного центру ім. В. Поліщука. Тут прийматимуть місцевих жителів, а також мешканців сусідніх областей. Фахівці діагностуватимуть пацієнтів за допомогою новітнього обладнання, а також займатимуться їх реабілітацією.

Ініціатором створення філії у Рівному став відомий кардіохірург, директор «Інституту серця МОЗ України» Борис Тодуров. Він перший в Україні провів операцію з пересадки серця, а цьогоріч здійснив пересадку механічного серця.

«В нашому філіалі працює п’ять висококваліфікованих фахівців, які можуть надати необхідну допомогу та професійну консультацію. В подальшому ми плануємо розширятися та відкривати й хірургічне відділення, - розповів Борис Тодуров. - Всього в Україні буде функціонувати лише п’ять філій Інституту. Перші з них працюють в Житомирі та Чернігові, а тепер і в Рівному. Найближчим часом планується також відкриття філій в Маріуполі та Харкові».

Загалом «Інститут серця» та Рівненський діагностичний центр співпрацюють із 2013 року. Так, місцеві лікарі закладу щороку виявляють майже 2 тисячі вроджених та набутих вад серця. Медики відбирали пацієнтів із кардіопатологією для консультацій лікарями Інституту. Вони проводили безоплатні обстеження на базі діагностичного центру. Відкриття філії Інституту в Рівному стало продовженням співпраці.

Тетяна ІЛЬНИЦЬКА, Рівне

Время публикации: 20.07.2016 16:39
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.