У Південній Кореї буде розміщена американська система ПРО THAAD

США та Південна Корея домовилися про розгортання системи протиракетної оборони THAAD для протистояння загрозі з боку КНДР.

Про це повідомляє Reuters.

Протиракетні системи оборони висотної зони (THAAD) будуть використовуватися тільки для мінімізації загрози з півночі. Очікується, що система буде розгорнута до кінця 2017-го року

"Південна Корея і США уклали угоду про розгортання системи THAAD в у Південній Кореї, в рамках заходів, спрямованих на забезпечення безпеки в південній частині Корейського півострова від зброї масового знищення та балістичних ракет", – йдеться у спільній заяві міністерств оборони Південної Кореї та США.

"Коли система THAAD буде розгорнута на Корейському півострові, вона буде орієнтована виключно на північнокорейські ракетні загрози і не буде спрямована проти будь-якої третьої країни", – відзначається у заяві відомств обох країн.

Агенція також відзначає, що Китай, який підтримав останні санкції ООН проти Північної Кореї в березні, розгортання THAAD у Південній Кореї оцінив як крок, який "призведе до дестабілізації балансу сил в регіоні, і не дозволить покласти край північнокорейській ядерній програмі".

"Китай настійно закликає Сполучені Штати і Південну Корею зупинити процес розгортання системи THAAD, не робити жодних кроків, щоб ускладнити ситуацію в регіоні і нашкодити стратегічним інтересам Китаю", – йдеться в повідомленні МЗС КНР.

Время публикации: 09.07.2016 16:20
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.