У МВС попередньо кваліфікують загибель Шеремета як умисне вбивство

У МВС попередньо кваліфікують загибель Шеремета як умисне вбивство

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляє, що смерть журналіста Павла Шеремета настала внаслідок дії вибухового пристрою, і запевняє, що зі свого боку зробить усе можливе для розкриття цього вбивства.

"З місця події доповіли, що смерть Павла Шеремета - наслідок вибухового пристрою. Це убивство. Зроблю все, що можу, щоб разом з колегами розкрити злочин", - написав він на сторінці у Facebook.

Ю.Луценко також висловив співчуття співзасновнику та керівнику інтернет-видання "Українська правда", де працював П.Шеремет, а також усім друзям покійного.

У свою чергу, речник МВС України Артем Шевченко заявив: "За попередніми даними — це вибуховий пристрій. Саморобний чи несаморобний... Давайте, поки експерти не попрацюють, ми не можемо сказати. Розташований був, за попередніми даними, дуже близько до перебування загиблого".

Президент України Петро Порошенко доручив правоохоронним органам оперативно розслідувати обставини загибелі журналіста Шеремета.

"Доручив правоохоронним органам негайно розслідувати цей злочин. Винні мають бути покарані", - написав він на сторінці у Facebook.

Глава держави також висловив співчуття усім рідним та близьким.

"Жахлива трагедія у Києві. Шок - інших слів немає. Знав Павла особисто. Співчуваю усім рідним та близьким", - додав П.Порошенко.

Время публикации: 20.07.2016 10:05
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.