У Харкові заблокована адміністративна будівля АК "Харківобленерго"

У Харкові заблокована адміністративна будівля АК "Харківобленерго"

Близько 600 працівників комунальних підприємств "Харківводоканал", "Харківські теплові мережі" та "Міськелектротранссервіс" сьогодні, 26 серпня, заблокували адмінбудівлю АК "Харківобленерго", передає прес-служба Харківської міської ради.

Мітингувальники не допускають на робочі місця співробітників компанії. Як пояснили керівники комунальних підприємств, на такий кардинальний крок вони були змушені піти через загрозу відключення електроенергії компанією "Харківобленерго".

Так, за словами першого заступника КП "Міськелектротранссервіс" Віктора Громикіна, енергетики направили на адресу підприємства повідомлення про те, що в ніч з 26 на 27 серпня від джерел електропостачання буде відключено міський електротранспорт.

У свою чергу, Міськелектротранссервіс не може погасити перед "Харківобленерго" борг в більш ніж 40 млн грн через те, що в цьому році держава не компенсує підприємству перевезення пільгового контингенту.

За словами прес-служби КП "ХТМ", у них на підприємстві періодичні відключення електроенергії проходять ще з березня, підприємство не може погасити борги у 83 млн грн.

Подібна ситуація склалася і на КП "Харківводоканал", об'єкти якого також перебувають під загрозою відключення. В останньому повідомленні "Харківобленерго" зазначено, що чергове відключення об'єктів водопостачання та водовідведення заплановано на 30 серпня.

У даний час акція триває у мирному руслі. За збереженням громадського порядку спостерігають правоохоронці.

Время публикации: 26.08.2016 12:21
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.