У День Незалежності столицю охоронятимуть 5 тис. силовиків

У День Незалежності столицю охоронятимуть 5 тис. силовиків

У День Незалежності України, 24 серпня, для охорони громадського порядку та гарантування безпеки киян під час масових заходів будуть задіяні близько 5 тисяч силовиків.

Про це на брифінгу у понеділок заявив начальник Головного управління Національної поліції у Києві Андрій Крищенко, повідомляє Укрінформ.

“Задіяно буде 5 тисяч правоохоронців - і працівники Нацполіції в місті Києві, і військовослужбовці Нацгвардії,” - сказав Крищенко.

Він поінформував, що з понеділка всіх працівників Головного управління Нацполіції у Києві було переведено на “посилений варіант несення служби”.

“Це посилені наряди, посилені слідчо-оперативні групи, посилення несення служби безпосередньо в районних управліннях”, - додав Крищенко.

За його словами, напередодні святкування Дня Незалежності, а також безпосередньо 24 серпня буде проведена перевірка за допомогою кінологів та експертів місць наймасовіших заходів.

“Буде задіяно кілька груп вибухотехніків, експертів, експертних служб, кінологів, які напередодні святкування, а також саме 24 серпня перевірять усі місця, де будуть проходити всі масові заходи у Києві”, - зазначив він.

Як підкреслив Крищенко, у інших містах, де будуть проводитися такі ж масові заходи, все буде проводитися аналогічно.

До того ж, як він додав, у День Незалежності України у місцях масових заходів будуть встановлені металодетектори та буде проводитися перевірка документів громадян.

“При проведенні масових заходів ми будемо перевіряти всіх осіб для доступу в місця, де будуть проводитися великі заходи. Майдан Незалежності буде оточено, буде встановлено рамки металошукачів”, - сказав Крищенко.

Він додав, що також буде проводитися перевірка документів киян та гостей столиці.

“Будемо проводити поверхневу перевірку. Прошу киян та гостей столиці з розумінням поставитися до цих заходів, по можливості мати при собі документи”, - наголосив Крищенко.

За його словами, це потрібно для того, “щоб всі по можливості могли почуватися себе безпечно при святкуванні Дня Незалежності України”.

Время публикации: 22.08.2016 21:19
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.