У 151 окрузі всі протоколи передані до ЦВК

22 липня окружна виборча комісія нарешті опрацювала дані з останньої дільниці та відправила протокол про підсумки голосування у 151-ому виборчому окрузі до центральної виборчої комісії.

Як повідомила громадянська мережа ОПОРА, від сьогоднішнього ранку окружна виборча комісія продовжила засідання, а також вперше за останню добу зібрала кворум. Близько 12-ої години розпочався процес підрахунку голосів виборців на останній дільниці (ДВК № 530701). Після завершення підрахунку голосів члени комісії проголосували за прийняття протоколу від ДВК. Комісія підписала підсумковий протокол та направила його далі до центральної виборчої комісії. Однак у протоколі виявилися певні технічні неточності стосовно загальної кількості осіб, що проголосували. Зважаючи на це, троє членів ОВК комісії відмовилися підписувати документ. У ЦВК заявили, що ці помилки є несуттєвими та погодилися прийняти протокол.

За результатами усіх оброблених протоколів переможцем проміжних виборів народних депутатів до Верховної Ради України у 151-ому виборчому окрузі став представник Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Руслан Богдан – 21,64% (10 145 голосів виборців), на другому місці із значним відставанням опинився самовисуванець Олексій Рябоконь – 16,72% (7838 голосів виборців). На третій позиції розташувався самовисуванець Олександр Мигаль – 12,94% (6066 голосів виборців).

Богдан ПРОСКУРОВ, Полтава

Время публикации: 22.07.2016 22:21
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.