Три аеропорти України можуть залишитись без ліцензії, - Омелян

Три аеропорти України можуть залишитись без ліцензії, - Омелян

Через малу кількість авіаперевізників аеропорти Івано-Франківська, Дніпра та Запоріжжя можуть позбавити авіаційних сертифікатів.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає "Укрінформ".

"Мене турбує в останній місяць дивна поведінка окремих аеропортів. Це Івано-Франківськ, Дніпро і Запоріжжя. В моєму баченні аеропорти повинні бути зацікавлені отримати максимальну кількість авіаперевізників. З ними ми провели останню нараду і якщо ситуація не покращиться, ми будемо просто роздивлятися можливість відкликання авіаційних сертифікатів для цих аеропортів", - наголосив він.

Омелян зазначає, що ще однією проблемою постає ціна квитка, однак він нагадав про компанію Bravo, яка відкрила недорогий маршрут Київ-Одеса.

"Є декларація ще однієї компанії, яка теж готова літати у цьому напрямку за достатньо низькими цінами. Потенційно їм цікаво, однак це сезонний напрямок, і треба розуміти це", - додав міністр.

Нагадаємо, що Гройсман дав доручення Державній фіскальній службі і Державній аудиторській службі перевірити ефективність використання виділених коштів на ремонт доріг.

Время публикации: 25.07.2016 22:30
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.