Тема України є головною на сьогоднішній зустрічі ОБСЄ, - Штайнмаєр

Тема України є головною на сьогоднішній зустрічі ОБСЄ, - Штайнмаєр

Міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр сподівається на сьогоднішній зустрічі з колегами з країн ОБСЄ наблизитися до вирішення складних проблем, у тому числі щодо конфлікту на Донбасі.

Про це він заявив пресі перед початком зустрічі, повідомляє Укрінформ.

"Нам необхідні інтенсивні дебати в часи, коли відбувається віддалення між Заходом та Сходом, у першу чергу між Заходом і Росією після анексії Криму та початку конфлікту на сході України", - підкреслив Штайнмаєр.

Він підтвердив, що тема конфлікту на сході України, зокрема шляхи встановлення стабільного перемир'я в регіоні та запобігання жертвам, стане однією з найголовніших сьогодні.

Ще одна важлива проблема, яку німецький міністр сподівається обговорити сьогодні з головами МЗС 40 країн і старшими дипломатами - це втрата довіри. У цьому контексті він вважає важливим провести переговори про контроль над озброєннями.

Також як зауважив Штайнмаєр, серед пропонованих для обговорення тем - проблема міграції та біженців.

Нагадаємо, Франк-Вальтер Штайнмаєр вважає, що безпека в Європі знаходиться під серйозною загрозою і пропонує відновити контроль над озброєннями.

Також експерти "Дня" підготували статтю про пропозиції німецького міністра щодо контролю за озброєннями задля збільшення безпеки у Європі.

Время публикации: 01.09.2016 17:12
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.