Таблиця розмірів чоловічого одягу

Таблиця розмірів чоловічого одягу

В наш час більшість жінок та чоловіків купують одяг через інтернет-магазин. Це дуже зручно, оскільки допомагає зекономити велику кількість часу. Крім того, в інтернет магазині, зазвичай, дуже широкий асортимент стильного одягу, який важко знайти у звичайному масмаркеті. Саме тому користувачів на таких сервісах стає все більше. При виборі товарів через онлайн ресурси варто дотримуватися декількох порад, та точно знати свій розмір. Розмірна сітка чоловічого одягу допоможе не помилитися з вибором і замовити ту річ, яка буде ідеально підкреслювати фігуру.

Звичайно, для чоловіків, які здійснюють купівлю одягу у звичайних магазинах, така інформація не є актуальною. Там є можливість приміряти одяг та обрати з декількох варіантів. Інша справа з придбанням одягу онлайн. Тут без точного знання розміру та особливостей фігури буде важно здійснити вибір. Не варто вивчати бірки з інших речей. Там інформація може дуже відрізнятися. На сайті Spark є стаття, яка познайомить кожного з таблицею розмірів, та допоможе дуже просто визначити всю необхідну інформацію для себе. Перше, що необхідно зробити, це підготувати сантиметрову стрічку. Саме з її допомогою можна правильно визначити всі параметри, та відшукати їх у таблиці.

Не варто забувати, що проводити заміри необхідно в залежності від типу одягу. Якщо мова йде про сорочку, то важливим є тільки обхват шиї, для футболки — обхват грудей і т.п. Українські виробники значно спростили спосіб визначення розміру. Щоб його визначити, необхідно розділити навпіл обхват грудей. В европейській системі прийнято користуватися іншими позначками. Там відсутня така чітка градація розмірів одягу, а покупцям пропонують наближене значення. Визначити свій розмір можна за відповідною літерою.

У статті запропоновано одразу декілька варіантів таблиць, які можна використати при купівлі різного виду одягу. Серед запропонованих варіантів є верхній одяг, сорочки, джинси та інші варіанти. В таблиці враховані всі деталі, яких дотримуються більшість виробників. Навіть якщо на виробництві відбулися незначні відхилення, це не значно буде помітно. Завжди важливо звернути увагу на адресу виробництва. Це допоможе одразу визначитися з правильним маркуванням. Умовно, всі позначення можна розділити на европейські, американські, українські та британські, а також міжнародні позначення, які в останні роки використовують все частіше.

Время публикации: 04.04.2020 1:22
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.