Суд залишив під арештом лідера ГО "Цивільний корпус "Азов-Крим" Краснова

Суд залишив під арештом лідера ГО "Цивільний корпус "Азов-Крим" Краснова

Апеляційний суд залишив чинним рішення суду про арешт лідера громадської організації "Цивільний корпус "Азов-Крим" Станіслава Краснова. Про це сказано у повідомленні Апеляційного суду Києва, передає depo.ua.

Колегією суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Києва було розглянуто апеляційну скаргу, подану в інтересах підозрюваного Краснова, на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 24 червня 2016 року.

Йдеться про ухвалу, якою Краснову продовжено строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою терміном на 60 днів до 22 серпня 2016 року.

"Заслухавши пояснення та доводи сторін, дослідивши матеріали кримінального провадження, колегія суддів постановила: ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 24 червня 2016 року – залишити без змін; апеляційну скаргу, подану в інтересах підозрюваного Краснова С.О. – залишити без задоволення", - йдеться у рішенні суді.

Нагадаємо, Станіслава Краснова підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 ("Державна зрада") Кримінального кодексу України.

Время публикации: 19.07.2016 17:17
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.