Суд відновив на посаді екс-заступника глави МОЗ Василишина

Суд відновив на посаді екс-заступника глави МОЗ Василишина

Апеляційний суд Києва розглянув апеляційну скаргу, подану на ухвалу суду першої інстанції про відсторонення від посади заступника Міністра охорони здоров’я Василишина.

Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду Києва.

Суд задовільнив апеляційну скаргузаступника міністра охорони здоров’я Романа Василишина, якого викрили у хабарництві.

За результатами апеляційного розгляду колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва постановила:

апеляційну скаргу, подану в інтересах підозрюваного Василишина Р.Й. - задовольнити;

ухвалу слідчого судді Дніпровського районного суду міста Києва від 14 липня 2016 року, якою відсторонено від посади заступника міністра охорони здоров’я України, керівника апарату Василишина Р.Й. в межах строку, який не може становити більше 2-х місяців та перевищувати строк досудового розслідування - до 08 вересня 2016 року, - скасувати;

постановити нову ухвалу, якою в задоволенні клопотання слідчого в особливо важливих справах Першого слідчого відділу управління Прокуратури міста Києва, погодженого прокурором відділу Прокуратури міста Києва, та відстороненні від посади заступника міністра охорони здоров’я України, керівника апарату Василишина Р.Й. - відмовити.

У прес-службі Апеляційного суду міста Києва зазначили, що повний текст ухвали буде проголошено 26 серпня 2016 року о 10:20.

Время публикации: 23.08.2016 15:13
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.