Сьогодні відбудеться ювілейний вечір Михайла Слабошпицького

Сьогодні відбудеться ювілейний вечір Михайла Слабошпицького

30 серпня о 16 годині у великій концертній студії Будинку звукозапису Українського радіо відбудеться ювілейний вечір Михайла Слабошпицького (до 70-річчя від дня народження). Головуватиме Юрій Щербак, повідомляють організатори на сторінці у Facebook.

Слово про письменника: Дмитро Павличко, Володимир Загорій.

Мистецька частина: народні артисти Наталя Сумська, Анатолій Хостікоєв, Богдан Бенюк, Тамара Стратієнко, а також Тарас Компаніченко з гуртом «Хорея Козацька».

Михайло Слабошпицький – український прозаїк, критик, літературознавець, публіцист, громадський діяч. Автор книг «Поет із пекла (Тодось Осьмачка)», «Никифор Дровняк із Криниці», «Веньямін літературної сім'ї (Олекса Влизько)», «З голосу нашої Кліо», «Українські меценати», «Українець, який відмовився бути бідним» (про Петра Яцика), «Пейзаж для Помаранчевої революції», «25 поетів української діаспори», багатьох дитячих оповідань. Його роман «Марія Башкирцева» виходив у перекладах на французьку та російську мови. Автор понад двох десятків книжок для дітей та юнацтва, прози, публіцистики й літературної критики. Прочитати статті Михайла Слабошпицького у "Дні" можна за посиланням.

Время публикации: 30.08.2016 10:25
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.