СММ ОБСЄ заявила про нові обмеження її діяльності в АТО, - звіт

СММ ОБСЄ заявила про нові обмеження її діяльності в АТО, - звіт

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ заявила про нові обмеження своєї діяльності в зоні проведення Антитерористичної операції (АТО).

Зокрема, у звіті місії за 17 серпня говориться, що моніторів не допускали в окремі райони на лінії розмежування як представники так званих "ДНР/ЛНР", так і українські військовослужбовці, що є порушенням мандата місії.

Зокрема, бойовики не допустили місію ОБСЄ в райони Хрящівки, Піонерського, Вознесенівки (Луганська обл.) і Маринівки (Донецька обл.).

У всіх випадках моніторів зупиняли озброєні люди, які просили їх або відразу покинути територію, або вимагали паспорти і потім рекомендували це зробити.

З української сторони, відзначається у звіті, місію ОБСЄ не допустили до Чонгарського півострова (Херсонська обл.).

Крім цього, місію тричі затримували бойовики на кілька годин. Зокрема, в Новій Мар'ївці, Горлівці та Вознесенівці.

Місія ОБСЄ наголошує, що такі дії з боку обох сторін є порушенням їх мандата. "Мандат СММ забезпечує безпечний і надійний доступ на всій території України. Всі сторони, що підписали пакет заходів, погодилися з необхідністю цього безпечного і надійного доступу, що обмеження свободи руху місії є порушенням, і з необхідністю оперативного реагування на ці порушення", - резюмували в місії.

Время публикации: 18.08.2016 21:03
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.