Шкіряк озвучив основні версії вбивства Шеремета

Шкіряк озвучив основні версії вбивства Шеремета

Прокуратура кваліфікувала вбивство журналіста Павла Шеремета як умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб, повідомляє прес-секретар прокуратури Києва Надія Максимець.

Розслідування злочину доручено слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в Києві, процесуальне керівництво здійснюватиме прокуратура Києва.

Радник глави Міністерства внутрішніх справ України Зорян Шкіряк зазначає, що попередньо слідство розглядає такі головні можливі причини вбивства журналіста Павла Шеремета, як професійна діяльність, неприязні стосунки та "російський слід".

"Безумовно, це спланований жорстокий злочин. Основні версії озвучено. Насамперед, це професійна діяльність журналіста", - сказав З.Шкіряк журналістам у середу на місці події в Києві.

Він зазначив, що не виключається версія, пов'язана з неприязними стосунками П.Шеремета з певними особами. "Така версія завжди є, оскільки ми не можемо виключати нічого", - сказав З.Шкіряк.

Крім того, радник глави МВС наголосив, що особисто він згоден зі своїм колегою, народним депутатом Антоном Геращенком у тому, що, безумовно, не можна виключати "російський слід" у цьому злочині.

Також додамо, що відомого журналіста Павла Шеремета, який загинув у середу в Києві внаслідок підривання автомобіля, поховають у Мінську, повідомила у Facebook його колега і друг білоруська журналістка Світлана Калінкіна.

Нагадаємо, що сьогодні зранку в результаті вибуху автомобіля загинув відомий журналіст Павло Шеремет.

Время публикации: 20.07.2016 12:46
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.