СБУ підсилює контроль кордонів з російським агресором

СБУ підсилює контроль кордонів з російським агресором

СБУ підсилює протидію російській агресії у прикордонних з Росією областях. На цьому наголосив Голова Служби безпеки України Василь Грицак під час зустрічі з особовим складом управління СБУ у Сумській області, передає прес-центр СБУ.

"Ми зобов’язані посилити контррозвідувальний режим на кордоні з російським агресором", – підкреслив Грицак.

Він також акцентував, що результати роботи Служби ще не дають підстав заспокоюватись. "Нещодавно Президент України дав високу оцінку нашій роботі, зазначивши, що СБУ ще не була такою ефективною за всі роки незалежності, як зараз. Дійсно, ми навчилися бити ворога, але це не дає нам жодних підстав заспокоюватись", – наголосив голова СБУ.

Як інформують у СБУ, сьогодні для СБУ одним з головних завдань є протидія російській агресії, у тому числі й в економічній, інформаційній та політичній сферах.

Також додамо, що у ході робочої поїздки Василь Грицак проінспектував оновлений та посилений навчально-тренувальний комплекс Центру спеціальних операцій "А", створений на базі Сумського управління.

Наступним Василь Грицак відвідав оновлений комплекс приміщень місцевого відділу СБУ в Охтирці. Він наголосив, що оптимізація роботи та покращення умов праці регіональних підрозділів Служби, особливо у прикордонні, є одним з пріоритетів роботи Служби безпеки України.

Время публикации: 31.08.2016 17:20
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.