Санкції проти Росії треба залишити і навіть посилити, - Лінкявічюс

Санкції проти Росії треба залишити і навіть посилити, - Лінкявічюс

Литва наголошує на необхідності збереження і навіть посилення економічних санкцій Євросоюзу проти Росії, доки триватиме агресія на сході України.

Про це заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс, реагуючи на заяву прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо про можливий перегляд обмежувальних заходів відносно Кремля, пише Укрінформ.

"Моєю негайною реакцією на такі коментарі (прем'єра Словаччини Р.Фіцо - ред.) є те, що, якщо ми нічого не досягли, тоді треба запровадити більше санкцій", - наголосив литовський міністр.

Лінкявічюс відзначив, що нині ставити питання про скасування або перегляд санкцій є передчасним, адже Росія продовжує свою військову присутність на сході України.

Нагадаємо, чинний пакет економічних санкцій ЄС, запроваджених у відповідь на агресію Росії проти України, діє до кінця січня 2017 року. Глави держав та урядів країн-членів Євросоюзу ухвалили політичне рішення про те, що обмежувальні заходи проти Москви триватимуть, доки не будуть повністю виконані Мінські домовленості.

Время публикации: 30.08.2016 16:04
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.