Родини екс-поліцейських з Кривого Озера просять захисту від самосуду

Родини екс-правоохоронців відділення поліції Кривого Озера просять захисту. Дружини з дітьми звернулися до місцевої влади з проханням провести об'єктивне розслідування і захистити їх від самосуду. Про це розповів голова Кривоозерської РДА Олексій Мірошниченко.

"Жінки прийшли до мене на прийом, аби просити забезпечити їм безпеку і вберегти від необґрунтованих звинувачень. Просять, аби слідчі провели чесне і об'єктивне розслідування. Вони бояться за життя свої дітей", - сказав Мірошниченко.

Родини правоохоронців, яких звинувачують у скоєнні злочину, виїхали з Кривого Озера. При цьому є інформація про те, що дзвінки з погрозами надходять і родичам непричетних до події правоохоронців.

"Я пообіцяв і рідним Олександра Цукермана, і рідним правоохоронців, що ми будемо допомагати, аби розслідування проводилось об'єктивно і неупереджено. Винні повинні відповісти за законом. А безвинних треба захистити", - зазначив Мірошниченко.

Нагадаємо, у ніч з 23 на 24 серпня в районному центрі Криве Озеро Миколаївської області співробітники місцевого відділення поліції на смерть побили 31-річного Олександра Цукермана.

Вчора Олексій Мірошниченко заявив, що ситуація після вбивства поліцейським Денисом Ляхвацким жителя Кривого Озера стабілізувалася.

Время публикации: 30.08.2016 14:50
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.