Порошенко вручив ключі від квартир службовцям СБУ

Порошенко вручив ключі від квартир службовцям СБУ

Напередодні Дня Незалежності України Президент Петро Порошенко привітав особовий склад Служби безпеки зі святом та вручив їм ключі від квартир, передає прес-служба АПУ.

Глава держави підкреслив, що за останні кілька років співробітники СБУ отримали від держави рекордну кількість квартир. Зокрема, у 2015-2016 роках співробітники СБУ отримали 778 квартир. Лише цього року 366, з яких 304 житлових приміщення було передано у Києві та 62 у регіонах. Сьогодні ключі отримали 192 родини.

За словами Петра Порошенка, на черзі спорудження ще чотирьох будинків на 167 квартир, собівартість квадратного метра яких складає менше 9 тис. гривень. Левова частина тих, хто сьогодні отримує житло, є учасниками АТО.

"Ніколи за всю історію України діяльність Служби не була на такому високому рівні. І я, як Президент, хочу подякувати її голові, членам колегії і кожному працівнику - сьогодні ви, разом зі Збройними Силами України, іншими військовими формуваннями є фундаментом, надією нашої держави і незалежності", - наголосив Петро Порошенко.

Також Президент запросив українців відвідати військовий парад, який відбудеться 24 серпня до 25-ї річниці Незалежності України.

За словами Президента, військовий парад проводиться, щоб продемонструвати ворогу українську міць, а союзникам та партнерам - що за два роки Україна побудувала з нуля нову армію, Збройні Сили та інші силові підрозділи.

Время публикации: 22.08.2016 15:07
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.