Порошенко відзначив Жадана премією "Українська книжка року"

Порошенко відзначив Жадана премією "Українська книжка року"

Президент України Петро Порошенко підписав указ про присудження щорічної премії президента Українська книга року, яким візначив авторів, видавництва та видавничі організації за значний внесок у популяризацію української книжки та розвиток вітчизняної видавничої справи.

В цьому році звання лауреата премії в номінації За видатні досягнення у галузі художньої літератури присуджена письменникові Сергію Жадану за книгу Месопотамія і видавництву Книжковий клуб Клуб Сімейного Дозвілля, який її видав.

У той же час за внесок у розвиток українознавства була відзначена робота Українські народні головні убори Галини Стельмащук видавництва Апріорі.

У номінації За сприяння у вихованні підростаючого покоління лауреатом премії став автор Віталій Рогожа і видавничо-книготорговельна компанія Саміт-книга за книжкове видання Запороги: роман-трилогія – частина 1 Петро Сагайдачний.

Вітаю Сергія Жадана з присудженням щорічної премії «Книга року» за роман «Месопотамія» https://t.co/LNlggeh0qg

— Петро Порошенко (@poroshenko) 30 июля 2016 г.

Нагадаємо, роман Месопотамія – вийшов у КСД в 2014 році. За даними самого Жадана, тираж Месопотамії в 20 тисяч книг розійшовся до січня 2016 року. Крім того, цей твір став лауреатом польської премії Angelus в 2015 році. Книга складається з дев'яти історій про реалії Харкова 90-их рр. з 30 віршами-уточненнями.

Время публикации: 30.07.2016 18:47
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.