Порошенко та представник ЄС домовилися узгодити енергетичний меморандум

Порошенко та представник ЄС домовилися узгодити енергетичний меморандум

Президент Петро Порошенко зустрівся з Віце-президентом Європейської Комісії з питань Енергетичного союзу Марошем Шефчовичем, передає прес-служба глави держави.

На цій зустрічі сторони домовилися завершити ближчим часом узгодження Меморандуму про стратегічне партнерство в енергетичній сфері між Україною та Європейським Союзом, яке б відкривало можливості для залучення України до участі в Енергетичному Союзі ЄС.

Також Порошенко, у свою чергу, подякував ЄС та особисто Єврокомісару за незмінну підтримку України, відзначивши важливість енергетичної незалежності від Росії.

Президент наголосив, що Україна віддана подальшому впровадженню реформ в енергетичній сфері у відповідності до своїх зобов’язань у рамках Договору про Енергетичне Співтовариство та Угоди про асоціацію з ЄС.

Глава держави також закликав Єврокомісію зробити внесок до Фонду енергоефективності України.

Віце-президент ЄК відзначив проведену в Україні роботу на шляху впровадження енергетичних реформ та наголосив на важливості їх втілення в життя. Марош Шефчович запевнив, що ЄС готовий і надалі підтримувати Україну на її євроінтеграційному шляху.

Время публикации: 02.09.2016 19:25
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.