Порошенко спробує «утилізувати» партію Яценюка — політолог

Порошенко спробує «утилізувати» партію Яценюка — політолог

Петро Порошенко спробує «утилізувати» у власних інтересах «Народний фронт». Буде переманювати у БПП народних депутатів. Так раніше зробив із партією «Удар» Кличка.

Про це у коментарі сказав політолог Костянтин Матвієнко.

«Припускаю, що на сьогодні Петро Олексійович спробує утилізувати у власних інтересах партію Яценюка «Народний фронт». Якщо людина в «Народному Фронті» — рейтинг нульовий. Прийшла в БПП і користується рейтингом партії в межах 6-7 відсотків. Це теж мало, але щось. «НФ» не підлягає реанімації. Не зважаючи на те, що коаліція тримається на них», — говорить Матвієнко.

За словами експерта, колишній прем’єр-міністр затягував зі звільненням «бо думав, що пронесе».

«Арсеній Яценюк поставив себе у багатозначне становище. Із звільненням тягнув, бо розраховував — не відбудеться. Думав, що Порошенку не вдасться створити коаліцію без нього. Тому міг виставляти умови свого прем’єрства», — вважає політолог.

Щоб відновити рейтинг, Арсеній Петрович буде створювати власний політичний проект. І плануватиме вийти на наступні вибори, переконаний Матвієнко.

«Зрозуміло, що Арсеній Петрович буде створювати власний політичний проект. І братиме участь у виборах. Але все, що можна було поганого, він зробив для українського суспільства. Нехай його прихильники не брешуть, що він фінансував українську армію. Це обов’язок уряду. Як і інші бюджетні призначення. Армія і українська оборона розвивалася всупереч діяльності уряду, а не завдяки. Яценюк абсолютно знищив суспільну повагу до себе діяльністю на посаді прем’єр-міністра», — каже політолог.

Нагадаємо, 10 квітня Арсеній Яценюк написав заяву на звільнення з посади прем’єр-міністра. 14 квітня його було офіційно звільнено постановою Верховної Ради.

Время публикации: 17.04.2016 18:07
По материалам: vhoru.com.ua
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.