Поліція розігнала протестну акцію в окупованому Криму

У Сімферополі поліція розігнала акцію "Обманутий Крим".

Як повідомляє Ехо Москви, організатори наполягають на тому, що захід з гаслами проти нинішньої місцевої влади було погоджено.

Як зазначається, правоохоронці припинили чи не єдиний мітинг проти політики російської влади в Криму, на який були отримані документи про погодження.

Організатори заявляли про намір вивести на площу до 1000 людей, в кримських ЗМІ були опубліковані фотографії офіційних листів МВС і міської адміністрації про погодження публічної акції.

Згодом, там же з'явилися повідомлення про те, що захід влада проводити не дозволяє. У підсумку, згідно з відеозаписами з місця подій, в сквер перед Палацом профспілок вийшли десятки людей, туди ж прибув наряд поліції, яка вимагала не починати мітинг.

Організатори показували їм документи і розповідали про закони, але у відповідь правоохоронці повторювали одну фразу: "Вас ввели в оману, захід не погоджено".

У підсумку акцію проводити не стали, кілька активістів затримано. Організатори мітингу "Обманутий Крим" направили президенту РФ Володимиру Путіну заяву, в якій вони звинувачують регіональну владу в корупції, некомпетентності і в обмані громадян.

Время публикации: 21.08.2016 13:56
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.