Переможцем Євро-2016 вперше в історії стала збірна Португалії

У фінальному матчі Євро-2016, який проходив у передмісті Парижа на стадіоні Stade de France, збірна Португалії перемогла збірну Франції з рахунком 1:0. Переможця визначив овертайм.

Перша половина фінального матчу закінчилася безгольовою нічиєю. Кілька потенційно небезпечних ситуацій біля воріт португальців створили французи.

Капітан збірної Португалії Кріштіану Роналду на 17-й хвилині матчу отримав травму у результаті зіткнення з Дімітрі Пає. Лікарі йому надали допомогу, він повернувся на поле, однак на 25 хвилині зміг покинути газон тільки на ношах. 31-річний гравець передав капітанську пов'язку Нані, його замінив хавбек Рікарду Куарежма. У другому таймі на 65 хвилині небезпечний момент створили французи. Грізманн не влучив у ворота - м'яч пролетів над поперечиною.Загалом у другому таймі більше небезпечних моментів біля воріт суперників створили французи. Проте основний час закінчився нульовою нічиєю.

Відкрив рахунок у додатковий час нападник збірної Португалії Едер на 109-й хвилині матчу, який і приніс першу перемогу збірній Португалії за всю історію чемпіонату Європи.

До цього, у 2004 році, португальці вийшли в фінал змагань, проте програла у фінальному матчі Греції.

Франція залишається дворазовим чемпіоном Європи з футболу.

Время публикации: 11.07.2016 0:40