Перемир'я на Донбасі може бути оголошене з 1 вересня, - Порошенко

Перемир'я на Донбасі може бути оголошене з 1 вересня, - Порошенко

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Донецької області повідомив, що 26 серпня, за його дорученням, українські представники у тристоронній контактній групі вийшли з ініціативою оголошення режиму припинення вогню з 1 вересня, передає прес-служба глави держави.

"Сьогодні наші партнери із Франції та Німеччини підтримали ініціативу України. Зараз всі чекають відповіді від однієї людини – від Путіна, який несе відповідальність за агресію, за вбивства", - сказав Петро Порошенко.

У свою чергу, Президент наголосив, що спільними зусиллями необхідно створити інструменти тиску для забезпечення миру, виконання безпекових компонентів, виводу російських військ та забороненої артилерії і техніки з території України, наданню безперешкодного доступу інспекторам ОБСЄ, звільненню усіх українських заручників, які знаходяться на окупованій території.

Порошенко підкреслив, що за останні три дні вперше за багато тижнів було знову застосовано заборонену систему залпового вогню "Град", яка добре відома і в Маріуполі.

"Ми сподіваємось, що з 1 вересня замовкнуть гармати на головному факторі нестабільності – це 409 км і 300 м неконтрольованого українсько-російського кордону, через який потрапляють російські війська, найманці, техніка", - наголосив глава держави.

Петро Порошенко висловив впевненість, що Україна переможе і запорукою цього, в тому числі є позиція Маріуполя. Також він подякував маріупольцям за активну публічну позицію на підтримку України.

Нагадаємо, сьогодні Порошенко заявив, що система електронного декларування почне свою роботу в ніч з 31 серпня на 1 вересня.

Время публикации: 31.08.2016 17:38
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.