Перед будівлею Полтавської облради відбулося кілька мітингів

Перед будівлею Полтавської облради відбулося кілька мітингів

Сьогодні в Полтавській обласній раді проходить чергова сесія, на якій розглядатиметься низка важливих питань. Перед початком сесії під стінами ради зібрався багатолюдний мітинг. Кількасот полтавців та жителів області прийшли, щоб висловити свою стурбованість багатьма питаннями. Зокрема першочерговою проблемою, яку піднімали мітингарі, стало питання підвищення тарифів на комунальні послуги. Така акція вже не перша. Люди обурені зростаючою платнею за "комуналку", бо, на думку мітингуючих, рівень заробітних плат та пенсій не збільшується, а нові тарифи стають непідйомними для всього населення.

Голова фракції Партії простих людей в обласній раді Валерій Прядко розповів, що головна мета сьогоднішнього зібрання – це привернути увагу Верховної Ради України до позиції населення Полтавщини стосовно підвищення тарифів, яке гостре і болюче для людей.

На мітинг прийшли і жителі села Копили, про яких наше видання вже розповідало. Вони поділяють стурбованість новими тарифами, але до облради їх привело в першу чергу занепокоєння будівництвом автотраси Київ – Полтава – Довжанський. Як і тиждень тому, ініціативна група висловлює власне невдоволення будівництвом шляху, котрий збираються зводити із порушенням норм, прописаних у законодавстві.

На акції протесту були присутні й представники області, зокрема із села Біликів Кобеляцького району. Вони вимагали закриття свиноферми, яка, за словами жителів, труїть повітря та унеможливлює нормальне проживання.

Наразі сесія Полтавської обласної ради триває. На ній розглядають усі нагальні питання, порушені жителями Полтавщини.

Богдан ПРОСКУРОВ, Полтава

Время публикации: 26.07.2016 14:52
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.