Онищенко переїхав до Лондону і готується до судів

Онищенко переїхав до Лондону і готується до судів

Народний депутат України Олександр Онищенко отримав посвідку на проживання у Лондоні та заявляє, що свої права він захищатиме у європейському суді, про це він заявив у ефірі "112 Україна".

“Я весь час знаходився у Європі... На сьогоднішній день, із позавчорашнього дня, я оформив собі документи та отримав посвідку проживання у Лондоні і переїхав сюди. Я передам свою адресу і в Генеральну прокуратуру, і в НАБУ. Передам і адресу, і телефони. І я готовий виконати будь які слідчі дії, знаходячись тут”, - сказав О.Онищенко.

Депутат заявляє, що його справа є політично сфабрикованою і він буде захищати свої права у європейському суді.

“Я буду захищатися тут. У європейському суді”, - наголосив О.Онищенко.

Також депутат сподівається, що його справу передадуть до суду за 2 місяці.

“Я сподіваюся, що так як і обіцяв антикорупційний прокурор після пред’яви мені обвинувачень, через 2 місяці справу передасть у суд, і давайте подивимося, як він виконає обіцянки. Тобто, час пішов, 2 місяці як пройде і справу передадуть до суду, то я думаю, що у судді ця права просто розвалиться. Доказів проти мене немає. Справа сфабрикована”, - наголосив він.

Нагадаємо, 28 липня нардеп від групи “Воля народу” Олександр Онищенко, якого підозрюють у причетності до розкрадання українського газу, і збираються оголосити спочатку у державний, а потім у міжнародний розшук, написав заяву на надання йому відпустки.

Время публикации: 29.07.2016 15:53
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.