Оцінка столичної нерухомості будь-якого рівня

Оцінка столичної нерухомості будь-якого рівня

Ніхто не сперечатиметься з тим, що все в цьому житті має свою ціну. При необхідності купити чи продати якусь нерухомість, особистий транспорт чи обладнання, звичайно, можна орієнтуватися на власні уявлення про вартість, але застрягти з продажем чи покупкою, так і не дійшовши угоди з покупцями чи продавцями. Компанія УкрЕксперт вже кілька десятків років працює у Києві та всій Україні у сфері оцінки майна та може допомогти впоратися з досить непростим завданням. Сьогодні оцінка квартири включає безліч факторів: від розташування житлової площі на поверхах до сторони світу і, звичайно ж, району міста.

Вирішивши продати квартиру, ви можете думати про власну вигоду та прогаяти той момент, що ваш район столиці став користуватися великим попитом у мешканців або поблизу планується будівництво великого торгового центру. В результаті - ви продаєте квартиру за прийнятну для вас вартість, яка буде набагато нижчою за реальну. Так само можна помилитися і при покупці квартири. Нерідко продавці не розкривають всіх «таємниць», пов'язаних з об'єктом, і всі подробиці будівництва або перепланування ви дізнаєтеся лише після того, як поставите свій підпис в акті купівлі-продажу.

Компанія має великий досвід роботи в сфері оцінки нерухомості будь-якого класу та експертів, які здатні швидко та безпомилково визначити ціну на квартиру, будинок чи промислову будівлю, виходячи з актуальних факторів сьогодення.

Якщо ви погоджуєтесь з тим, що «велике місто – великі можливості», то приходьте в офіс на пр. Лобановського або телефонуйте для попередньої консультації. Експерти компанії мають багатий досвід роботи і знають про ринок столичної нерухомості достатньо, щоб гарантувати проведення експертизи за один, максимум два дні.

Время публикации: 06.11.2021 12:11
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.