NASA випробовує космічний корабель "Orion", який готують до візиту на Марс (відео)

NASA випробовує космічний корабель "Orion", який готують до візиту на Марс (відео)

NASA випробовує космічний корабель "Orion", який готують до пілотного візиту на Марс. Для випробовування його кинули у воду. Мета цього – проведення тесту на його живучість.

Як зазначає прес-служба NASA, це вже дев’яте випробування. Макет "Orion" був скинутий у воду на швидкості 32 кілометри на годину, передає "Голос українською".

Буде ще один експеримент, а далі фахівці перейдуть до наступного етапу тестування живучості космічного корабля. Його розробники впевнені, судно зможе зробити впевнену посадку на Червоній планеті. Навіть у тому випадку, якщо вона буде "жорсткою", їхній виріб зможе зберегти цілісність корпусу, а також розміщеного в ньому екіпажу і обладнання.

"Orion" почали розробляти близько десяти років тому в якості багатоцільового космічного корабля. Його завданням буде повторна висадка американців на Місяць, а надалі – висадка астронавтів США на поверхню Марса. Поки що випробування проводяться у безпілотному режимі.

Слід зазначити, що свій перший політ "Orion" здійснив у 2014, а в 2018 його метою стане обліт Місяця в автоматичному режимі.

Время публикации: 26.08.2016 13:19
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.