Нацполіція вилучила в учасників Хресної ходи кілька ножів

Нацполіція вилучила в учасників Хресної ходи кілька ножів

Під час Хресної ходи у центрі Києва правоохоронці виявили невеликі ножі та гострі предмети, а ще у трьох чоловіків - плакати провокаційного характеру, передає УНН з посиланням на прес-службу Нацполіції.

За даними прес-служби, у декількох громадян, які проходили через металодетектори, правоохоронці виявили невеличкі ножі та інші гострі предмети. З метою дотримання заходів безпеки правоохоронці вилучили ці речі, а їх власників пропустили до місця проведення хресної ходи.

Окрім цього, до Шевченківського управління столичної поліції доставили трьох чоловіків, які мали при собі плакати провокаційного характеру. У вказаних громадян відібрали пояснення, встановили їх особи та провели з ними профілактично-роз’яснювальну роботу. Після цього вони були відпущені.

На цей час грубих правопорушень, пов’язаних з проведенням хресної ходи, не зафіксовано. Жодної людини за правопорушення різного характеру не затримано.

Нагадаємо, що парафіяни Української православної церкви (Московський патріархат) провели молебень на Володимирській гірці.

Время публикации: 27.07.2016 16:50
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.