На Житомирщині на фасаді школи відкрили пам’ятну дошку загиблому воїну

Першого вересня під час урочистої лінійки в селі Кропивня Коростишівського району на фасаді школи відкрили пам’ятну дошку загиблому в АТО воїну-земляку Євгену Волосевичу. Він народився в цьому селі 25 червня 1986 року, навчався в місцевій школі. До мобілізації працював у цеху з обробки граніту. Участь в антитерористичній операції Євген брав у складі 30 окремої механізованої бригади.

Як повідомляється в «Книзі пам’яті полеглих за Україну», Євген Волосевич загинув 12 серпня 2014 року під час руху колони техніки бригади із с. Велика Шишівка (Шахтарський район) до с. Мала Шишівка (Амвросіївський район) Донецької області внаслідок обстрілу. Опізнаний за тестами ДНК.

Поховали Євгена 18 лютого 2016 року в рідному селіКропивня Коростишівського району. Не дочекалися його повернення додому живим батьки, брат, дружина, ніколи не побачить татуся маленька донька, яка народилася за кілька тижнів після його зникнення .

Указом Президента України № 170/2016 від 25 квітня 2016 року, «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Євген Волосевич нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Першого вересня пам’ять про мужнього воїна-патріота вшановували його односельчани, які зібралися на шкільному подвір’ї . Участь у відкритті меморіальної дошки взяли представники місцевої та районної влади, настоятель храму, педагоги й учні, рідні та близькі воїна, який віддав своє життя за Україну.

Оксана Климчук, Житомирська область

Время публикации: 01.09.2016 21:40
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.