На Житомирщині День Незалежності відзначили на батьківщині гетьмана Виговського

На Житомирщині День Незалежності відзначили на батьківщині гетьмана Виговського

Головне свято держави громадськість Коростенського району відзначала у селі Вигів, на батьківщині славного гетьмана України Івана Виговського. До пам’ятника гетьману поклали квіти представники влади, молодь району.

Сьогодні увесь центр села був святковим. Тут кожна сільська громада представила свої кращі надбання - витвори рук умілих майстрів і майстринь, урожай з городів і садів, а господині ж наготували різноманіття наших національних страв. Була на святі і виставка короваїв - випечені красені, прикрашені кожен по-особливому, на барвистих вишитих поліських рушниках…

Тут же, в центрі села, проходила і урочиста частина відзначення Дня незалежності України. Протягом свята звучали вітання від влади, депутатів, вшановували кращих трудівників Коростенщини, дякували за мужність і самопожертву воїнам, які відстоювали і відстоюють кордони нашої держави, згадували добрим словом тих героїв, хто віддав життя за Україну.

Учасники художньої самодіяльності району подбали про те, щоб українська пісня створила усім присутнім піднесений, бадьорий патріотичний настрій.

Оксана КЛИМЧУК, Житомирська область

Время публикации: 24.08.2016 19:22
Лента новостей
При копировании материалов прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на mediahouse.com.ua обязательна.